Destek

Antivirüs özelliği nedir?

Antivirüs - Virüsleri Durdurur. İnternet üzerinden yapılan dosya yüklemeleri, e-mail, taşınabilir diskler ve bilgisayar ağları üzerinden bulaşabilecek virüslere karşı koruma sağlar. Virüsleri bilgisayarınıza girmeden engeller, tespit eder ve kaldırır. Sürekli olarak yapılan otomatik güncellemeler ile etkin bir şekilde güvenlik sağlar.

AntiSpyware özelliği nedir?

Antispyware - Casus Yazılımları Engeller Kullanıcının istemi dışında bilgisayarı üzerine yüklenerek, kişiye özel bilgiler, internet kullanım alışkanlıkları, email bilgileri ve kullanıcı hesap bilgileri gibi bilgileri toplayarak belirli bir merkeze ileten ve bilgisayar kaynaklarını tüketen casus yazılımları bilgisayarınıza yüklenmeden önce engeller ve mevcut casus yazılımları tespit ederek kaldırır.

AntiPhishing özelliği nedir?

Anti-Phishing - Kimliğinizi Korur Kimlik hırsızlığı, internet bankacılığı bilgileri, özel şifreler,finansal bilgiler ve kredi kartı bilgileri gibi bilgileri çalmak amacıyla yapılan çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı saldırılarından korur.

AntiSpam özelliği nedir?

Anti-Spam - Spam ve e-posta aldatmacalarını engeller. Önemsiz, istem dışı gelen, sahtecilik bilgileri içeren ve spam olarak adlandırılan e-posta aldatmacalarına karşı kullanıcıları korur.

Personal Firewall nedir?

Personal Firewall - Güvenlik Duvarı Koruması - Korsanları Durdurur Bilgisayarınıza gelen ve giden uygulamaları kontrol eden, güvenlik açıklarına ve zafiyetlerine karşı koruma sağlayan, korsanlara karşı koruma ve gizleme sağlayan güvenlik duvarı korumasıdır.

Site advisor özelliği nedir?

Site Advisor - Güvenli Arama, Güvenli Gezinme

Çevrimiçi tehditlerden uzak durmanıza yardımcı olmak için web sitelerine derecelendirme ekler, web sayfası üzerinden gelebilecek güvenlik tehditlerine karşı ön bilgilendirme yaparak güvenli arama ve gezinme sağlar